Zestaw - Paraprotex, Ac Zymes, Nopalin

New product

298,30 zł

Zestaw trzech produktów Ac Zymes, ParaProtex, Nopalin. 

Ac- Zymes

przeczytaj więcej Nopalin 

ParaProtex

przeczytaj więcej ParaProtex

Nopalin

przeczytaj więcej Nopalin

ParaProtex, Nopalin oraz Ac Zymes to produkty pomocne podczas diety oczyszczającej i w walce z grzybicą, pasożytami jak i wirusami.

Kuracja zalecana przez prof. Valeria Szedlak-Vadocz (Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych CaliVita).

W czasie swojej trzydziestoletniej pracy zawodowej prof. Szedlak-Vadocz uzyskała stopień naukowy z biochemii lekarskiej (1978), z medycyny nuklearnej (1980) i z patofizjologii klinicznej (1986). Po zakończeniu własnych badań klinicznych i praktycznych w dziedzinie patologii układu moczowego, w 1986 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Od ponad 15 lat interesuje się również ziołolecznictwem, medycyną ortomolekularną, optymalnym sposobem odżywiania i suplementami żywieniowymi oraz tradycyjną medycyną chińską.

KURACJA - ParaProtex, Nopalin, Ac- Zymes

Kuracja będzie skuteczna jeżeli będziemy: - regularnie stosować wskazane suplementy przestrzegać odpowiedniej diety (eliminujemy cukry, wyroby z białej mąki np. białe pieczywo) - pijemy dużo wody min. 1,5/2 litry dziennie.

Etap I: Przed przystąpieniem do właściwej fazy oczyszczania za pomocą Paraprotex, warto uruchomić podstawowe kanały wydalnicze: jelita, wątrobę i nerki, aby mogły sprawnie usuwać toksyny powstałe w wyniku wybijania pasożytów z organizmu.

W tym celu rozpoczynamu kurację produktem AC-Zymes oraz Nopalinem (Nopalin) ( można dołączyć produkt Liver Aid w celu odtruwania wątroby). Ac-Zymes oraz Nopalin 2 do 3 kapsułek 3x dziennie przed jedzeniem. Po tygodniu możemy włączyć ParaProtex, cały czas suplementując AC- Zymes oraz Nopalin. Kuracja będzie miała pozytywny efekt tylko wtedy gdy stosowane będą te 3 suplementy.

ETAP II: Składniki Paraprotex'u mają wpływ na osłabienie i eliminację pasożytów – dlatego w drugim tygodniu warto rozpocząć kurację od małych dawek (nawet 1 tabletka dziennie), aby przyzwyczaić organizm do trujących toksyn, wirusów, bakterii, grzybów i pasożytów, które będą usuwane z organizmu.  Nopalin jako błonnik pomaga usunąć szkodliwe toksyny na zewnątrz, oczyszcza jelito grube.   W drugim tygodniu stosujemy 1 do 3  tabl. dziennie między posiłkami (1 tabl. na 30kg masy ciała). AC Zymes, ma wpływ na budowę przyjaznej  mikroflory. Dostarcza niezbędnych bakterii, które utrzymują zdrową mikroflorę jelit. W drugim tygodniu stosujemy 3 x 2 kaps. w odstępie I godz. od Paraprotexu.

Kurację można stosować do zakończenia produktów. Po warto zrobić przerwę.

Dla małych dzieci – ¼ podanego dawkowania.

Dla dzieci w wieku szkolnym – ½ podanego dawkowania

W razie złego samopoczucia dziecka w każdym wieku dawkę ParaProtex-u należy zmniejszyć! Warto także pamiętać o wspomaganiu układu immunologicznego w tym celu należy: Dla dzieci w wieku przedszkolnym podajemy naturalną Lion Kids C.

Starsze przedszkolaki mogą również wzmocnić organizm produktem Lion Kids Multiwitamina.

Dla dzieci w wieku szkolnym od 11 roku wskazana jest witamina C 500,

ZABRONIONE PRODUKTY W CZASIE KURACJI. - Słodycze, produkty z białej mąki, na czas kuracji warto unikać nadmiernej ilości spożywanych owoców (ze względu na fruktozę), napoje gazowane i alkoholowe, produkty smażone.

Opisana kuracja służy celom informacyjnym i nie zastąpi porady lekarskiej. Wszystkie przedstawione produkty zaliczane są do suplementów diety, w przypadkach wątpliwych należy zasięgnąć opinii lekarskiej.  

Wysyłka od CaliVita International - PolskaPoczta Polska lub DHL - darmowa wysyłka powyżej 400 PLN
ProducentCaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA

Opinie

Oceń 
2017-04-06
Zestaw oczyszczanie

Polecam ten zestaw suplementów

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Zestaw - Paraprotex, Ac Zymes, Nopalin

  Zestaw - Paraprotex, Ac Zymes, Nopalin

  Zestaw ten powstał aby dbać o nasz przewód pokarmowy. Przewód pokarmowy nie jest wyłącznie miejscem trawienia i wchłaniania niezbędnych substancji odżywczych. Jest również największą skomplikowaną częścią naszego układu immunologicznego, która jest w stałym kontakcie z ogromną ilością różnych szkodliwych czynników pochodzących ze świata zewnętrznego, w tym m.in. czynników mikrobiologicznych.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  30 innych produktów w tej samej kategorii: